Archiwa kategorii: SeaWay

Licytacje zakończone sukcesem

5 lutego, poniedziałek

Wczoraj wieczorem zakończyły się licytacje na rzecz WOŚP.  Zakończyły się sukcesem dla wszystkich!

Tygodniowy rejs na Lady Melinie wylicytował Michał z Poznania, a weekend na SeaWay Marcin z Puszczy Kampinoskiej. Serdecznie gratuluję, dziękuję i zapraszam na pokład naszych jachtów.

WOŚP24 koniec

A ci, którym nie starczyło determinacji w licytacjach, mają również szansę na pływanie z  nami, czyli Wrocławską Asocjacją Przyjaciół i Ławeczkową Maszoperią. Wystarczy tylko do nas zgłosić się poprzez zakładkę Kontakt. Zapraszamy!

LM dla Izabelli, SW dla Anny

6 lutego, poniedziałek

My tu sobie spokojnie z Wojtkiem Codrowem w Szczecinie demontujemy różne rzeczy na Lady Melinie przygotowując jacht do poważnych robót, a tu nagle późnym wieczorem dobiegły końca dwie nasze licytacje dla WOŚP.

Tygodniowy rejs na Lady Melinie wylicytowała Izabella z Warszawy dla swojego kochanego męża Andrzeja. Weekend na SeaWay, tak samo, jak w roku ubiegłym, padł łupem Anny z Zielonej Góry.

Bardzo dziękujemy za wysoką licytację i wpłaty na szlachetny cel. Zapraszam na pokład!

Lady Melina dla 31. WOŚP

27 stycznia, piątek

Już po raz siódmy na licytacji WOŚP tradycyjnie proponujemy tygodniowy rejs na Lady MelinieTygodniowy rejs na jachcie LADY MELINA – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Do tej pory z wylicytowanej nagrody skorzystali Arek z Wrocławia i Tomek z Łomianek. Na decyzję „kiedy i gdzie” Lady Melina czeka od Mariusza, Jacka i Kasi.

W imieniu Ławeczkowej Maszoperii na licytację została wystawiona SeaWayWeekend na jachcie SEAWAY Ławeczkowej Maszoperii – Aukcje WOŚP – Allegro.pl  W ubiegłym roku taki rejs wylicytowała Ania z Zielonej Góry, ale jeszcze nie wykorzystała okazji. Czekamy.

Oprócz tego nasi wrocławscy przyjaciele proponują również weekend na swoim jachcie OfkaWeekend na jachcie Ofka – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Tradycyjnie na wrocławskiej Odrze gra RudaRejs po pięknym Wrocławiu zabytkowym jachtem RUDA – Aukcje WOŚP – Allegro.pl

Licytujcie i pływajcie!

SeaWay

1 kwietnia, czwartek

W styczniu na Ławeczce zapadła decyzja, że powstaje Ławeczkowa Maszoperia. Wpłaciliśmy zaliczkę i ostatecznie na Prima Aprilis podpisaliśmy umowę. W ten sposób staliśmy się właścicielem jachtu SEAWAY. Tutaj można SeaWay obejrzeć, a tu trochę też o niej poczytać.

Pumcia000 Zalew - Rugia222

SeaWay stacjonuje w Kamieniu Pomorskim, a planowanym na razie obszarem jej pływania będzie rejon od Zalewy Szczecińskiej do Szczecina na południu, niejakiej wyspy Rugia na zachodzie i całego pobliskiego południowego wybrzeża Bałtyku na północy.

Mam nadzieję, że zainteresujecie się pływaniem, oprócz Lady Meliny, również i na SeaWay. A co-to-kto-to jest Ławeczka i Ławeczkowa Maszoperia, będziecie mogli się dowiedzieć  osobiście na wspólnych rejsach.  :) :) :)