A może Azory?

29 sierpnia, niedziela

No właśnie! A może Azory!

Na jesień, zimę i wiosnę Lady Melina zostaje na Azorach. Archipelag składa się z dziewięciu wysp – na wschodzie São Miguel i Santa Maria, w centralnej części FaialPicoSão JorgeGraciosa i Terceira, a na zachodzie Flores i Corvo. Jest gdzie pływać, jest co zwiedzać.

Cytat z oficjalnego Portalu rządowego Azorów – (azores.gov.pt)   „Z wielką przyjemnością witamy Państwa w miejscu o wyjątkowej przyrodzie, wyjątkowym, mistycznym, z gościnnymi ludźmi, z kulturą, gastronomią i winami z wyboru, a przede wszystkim miejscem, które wita Was bezpiecznie, wyróżniając się jako jedno z najbezpieczniejszych miejsc w Europie, w tych czasach pandemii”.  Jest to jeden z najciekawszych zakątków świata. Trochę niedostępny, nieodkryty, bez natłoku turystów.

Azory są zazwyczaj jakby-nie-po-drodze, więc zapraszam na pokład Lady Meliny! Proszę o kontakt ze mną poprzez stronę MELINA – Wrocławska Asocjacja Przyjaciół, e-mail lub telefonicznie +48 601 778 288.

Bolek Rudnik

Azory - flaga1 Azory_mapa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>