Archiwa kategorii: ….Sezon 2020

Początek sezonu 2020

30 grudnia, poniedziałek

Lady Melina zaczyna nowy, piąty już sezon. Na stronie naszej Asocjacji w zakładce „Terminarz 2020″ znajduje się aktualna propozycja rejsów.

W roku 2020, po czterech latach tułaczki :) , chcemy przez Azory, Szkocję i Norwegię w październiku wrócić do Polski. W tej chwili na zimę zatrzymaliśmy się na Kanarach. Warto rozważyć tę ciepłą propozycję. A może ktoś podejmie wyzwanie dopłynięcia lub powrotu z Wysp Zielonego Przylądka?
Bolek15 
LM 2020-3
Lady Melina zaczyna nowy sezon. Mamy nadzieję, że z Tobą na pokładzie. Daj znać, czy jesteś zainteresowany, sam lub z załogą. Zapraszam.
Bolek

Sezon 2020

8 października, wtorek

Lady Melina podąża planowo z Madery w kierunku Wysp Kanaryjskich. Tymczasem dzisiaj na zebraniu niemal wszystkich członków Yacht Clubu MELINA Wrocławskiej Asocjacji Przyjaciół zapadła decyzja o planach na przyszły rok.

W zimie penetracja Wysp Kanaryjskich. Na wiosnę z Kanarów przez Maderę popłyniemy na Azory, gdzie chcielibyśmy, aby odbyło się parę etapów. Potem przeskok na kontynent na północ Hiszpanii, a następnie przez Biskaje, Kanał Angielski i Morze Irlandzkie dopłyniemy do Szkocji. Tutaj albo przez Kanał Kaledoński, albo górą przez Hebrydy Zewnętrze dotrzemy na Orkady i Szetlandy. Stąd hop, w kierunku Norwegii i już jesteśmy prawie u celu. Z końcem września chcemy dotrzeć na Bałtyk i zakończyć 4-letnią wyprawę w macierzystym Szczecinie.

LM 2020-3  Podoba się? Płyniecie?